2TONoffical
2TONoffical
 • Video 29
 • Aufrufe 1 056 606 502
2TON – M`LUJTE
Spotify: open.spotify.com/track/6T6rDVW2ERz6h3P1pbvezf?si=mK5_kagJT3ShYFyDNBELyA
Produced by: Dardd
Mastered: Don Gima
Video: MAX Production
METRO MUSIC
…………………………..
Follow 2TON:
Instagram: 2tonofficial
Tik Tok: www.tiktok.com/@official2ton
…………………………
🔔Subscribe to the 2Ton’s channel: declips.net/user/2TONoffical
………………………….
PRE REF:
Kmishen me lula
E benzin e bardh ye e benzin e bardh ye
Lula
Per ty jom tu ardh ye per ty jom tu ardh ye
REF:
T`du bre m`lujte menen ti ma lujte
Menen ti ma lujte bre menen ti ma lujte
4x
VERSE:
Spo muj me ti hek syt yeah sorry sorry
A jon buzt e tua a i ka bo doktori
Uu qfar mmmm mori mori
Spo guxoi me fol se ndytet fjalori
Krejt senet e tua un ti dua dua
Qa kisha hek t...
Aufrufe: 2 174 135

Video

2TON x NEGO - MONOTONIA
Aufrufe 6 Mio.Vor Monat
Spotify: open.spotify.com/track/57YQoZgYRkYWhs6yKV9v4Q?si=Py78n5tzR56gEREhSC_CDg Produced: Nego Melody and Lyrics: 2Ton, Nego Mastered: Don Gima Video: N’Pik Creative ………………………….. Follow 2TON: Instagram: 2tonofficial Tik Tok: www.tiktok.com/@official2ton Follow NEGO: Instagram: nego_aye Tik Tok: www.tiktok.com/@nego_aye ………………………… 🔔Subscribe to the 2Ton’s channel: de...
2TON - ADRENALINA (prod. by Arlenn)
Aufrufe 4,4 Mio.Vor 2 Monate
Spotify: open.spotify.com/track/5wtgRnhUPanwWvjrac6uyU?si=5_-pfkwkRjKpIMoLmGP6MA Melody Line and Lyrics :2TON Prod. Arlen Master : Don Gima Metro Music Video XL FILMS
2TON - EMOCIONONA (prod. by Nego)
Aufrufe 13 Mio.Vor 3 Monate
Spotify: open.spotify.com/track/3tm98gC21bfnZFPFOfOnMJ?si=lNHPFvpPTnyampnjyeHlzg Melody Line : 2Ton , Nego Master : Don Gima Metro Music Video : Xl Films
2TON - SIMPATI
Aufrufe 4,2 Mio.Vor 4 Monate
Spotify: open.spotify.com/track/5DdoqeTl7R9WMbyOTKrvh0?si=KVnAOiSxQjSGHCVlad0-ow Melody line and lyrics: 2Ton Beat: Xonoxa Master: Don Gima Video: XL Films #2ton #simpati #2ton simpati
2TON X BELAH - GOCE PEJANE
Aufrufe 10 Mio.Vor 5 Monate
Spotify ▶ open.spotify.com/track/7i1pmxWqP8SgDlsXJhe0wS?si=37R2dZ_JQqm6k-e7YHfmZg Beat By Qelik Lipa & BTM-Soundz Master By Lex barkey Video by XL Films #2ton #belah #gocepejane
2TON - M’KE PA (prod. by Nego)
Aufrufe 14 Mio.Vor 5 Monate
Spotify: open.spotify.com/track/05s5ODKu6prSmZeH6Ct7JA?si=6mnHxA3JRvuoAmdsg7hyfQ Melody line and lyrics: 2Ton Prod by Nego Master: Don Gima Video: N’Pik Creative #2ton #mkepa
2TON X BLLEKI - ANGEL
Aufrufe 13 Mio.Vor 6 Monate
Spotify: open.spotify.com/track/4MEEnUnhXQB0NN7ZdktMwX?si=pA9tRsauSo2B4SJMvHJeGQ Lyrics : 2Ton , Blleki Beat Ero Master: Don Gima Metro Music Video: N’Pik Creative
2TON - TELEFONO
Aufrufe 8 Mio.Vor 8 Monate
Sporify: open.spotify.com/track/7bLHpdiCQNS2FLDJLKL83g?si=G7nAm9OvSAeZx5y_POVHqA Music : Sardi Mneri Arrangement: Deyzoh Melody Line and Lyrics : 2TON Mix/Master : Monkey Music Video: N’Pik Creative Ref. 2X Tkom qu ty tfala tfala N’mene tkam hala hala Jom shum keq valla valla Jom shum keq valla valla Tkom qu ty tfala tfala N’mene tkam hala hala Jom shum keq valla valla Jom shum keq valla valla ...
2TON - LATINA
Aufrufe 6 Mio.Vor 9 Monate
Spotify: open.spotify.com/track/2Z3PvpNkV2FibCRCSLdrVc?si=MJe0NzTtSgi4RHnvhZzngw Melody Line and Lyrics : 2Ton Beat: Redy Metro Music Video : N’Pik Creative
2TON - A T`KA MARR MALLI
Aufrufe 12 Mio.Vor 11 Monate
Spotify: open.spotify.com/track/3xVZwA0yPNDVjE2mBnaRdc?si=czZ5-lTDQZC8BYwupn8dRQ Melody Line and Lyrics : 2Ton Beat: Ero Metro Music Video : Xl Films
2TON - SHQIPE
Aufrufe 5 Mio.Vor year
Spotify: open.spotify.com/album/6gy6yfdqxrnVs1FpzdSQCP?si=rumG_MKlTwynmaWxa4vk8g Melody Line and Lyrics : 2Ton Beat: Ero Metro Music Directed by : Tomas Kuci DOP/Edit by : StretchMG Lighting by : VisualPro Thanks to : Kobra Security, Klajdi Resort, Video Production by : Melodi Studio
2TON - THIRRJEN TANE
Aufrufe 8 Mio.Vor year
Spotify: open.spotify.com/album/4OlHdLK25QVcdFdsBR2DWW Prod. By Ero Melody Line and Lyrics: 2Ton Metro Music Video : Grandmedia
2TON - KOHEN (prod. by BuJaa Beats )
Aufrufe 24 Mio.Vor year
Spotify: open.spotify.com/album/6TY6kbN2H4hsbyqf8jQRxp Produced : Buja Beats Melody : 2Ton Lyric : 2Ton, Rey Starring Arbesa Rrahmani Metro Music Video : Xl Films
2TON - CORAZON
Aufrufe 24 Mio.Vor year
Spotify: open.spotify.com/album/1ZKmAgtnABxIuk1QbSvUI4 Music : 2Ton Beat : Nego Master : Lorenc Aliaj Video N’Pik Creative
2TON - QIKA
Aufrufe 11 Mio.Vor year
2TON - QIKA
2TON x XHAVI - MALLI
Aufrufe 3,3 Mio.Vor year
2TON x XHAVI - MALLI
2TON - AKTORE
Aufrufe 15 Mio.Vor year
2TON - AKTORE
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
Aufrufe 26 Mio.Vor year
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2TON - KAMPION
Aufrufe 12 Mio.Vor year
2TON - KAMPION
2TON - M’KUJTOHESH
Aufrufe 8 Mio.Vor year
2TON - M’KUJTOHESH
NEGO - KARMA (prod. by 2Ton)
Aufrufe 7 Mio.Vor year
NEGO - KARMA (prod. by 2Ton)
2TON - GOTA
Aufrufe 34 Mio.Vor year
2TON - GOTA
2TON - 1 Familje (Official Video HD)
Aufrufe 12 Mio.Vor 2 years
2TON - 1 Familje (Official Video HD)
2TON - VEC ME TY (Official Video HD)
Aufrufe 17 Mio.Vor 2 years
2TON - VEC ME TY (Official Video HD)
2TON x VALO93 - TRADHTARE (Official Video HD)
Aufrufe 15 Mio.Vor 2 years
2TON x VALO93 - TRADHTARE (Official Video HD)
2TON - Kujt i thu (Official Video 4K)
Aufrufe 6 Mio.Vor 2 years
2TON - Kujt i thu (Official Video 4K)
2TON - BONI T'FALA (Official Video HD)
Aufrufe 9 Mio.Vor 2 years
2TON - BONI T'FALA (Official Video HD)
2TON - AMORE (Official Video 4K)
Aufrufe 14 Mio.Vor 2 years
2TON - AMORE (Official Video 4K)

KOMMENTARE

 • Perla Kosova
  Perla Kosova Vor 21 Stunde

  Super

 • Nora
  Nora Vor 23 Stunden

  Këngtari më miri👍👌

 • Arta Zefi
  Arta Zefi Vor Tag

  Qdo keng tenden e kam nigjuar dhe vashdoj ti nigjoj suksese

 • Gjeva Cakiqi
  Gjeva Cakiqi Vor Tag

  Gfvhjfbl

 • Adi Lona
  Adi Lona Vor Tag

  Diten me to naten me to

 • Anatolie Stropsa

  Mercedes👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • shanz
  shanz Vor Tag

  Super steppub

 • Romina
  Romina Vor Tag

  Fantastike kjo këngë 👌

 • Autumn
  Autumn Vor Tag

  I love this song but the girl looks like a bratz doll lmao. So fake and plastic...Where's the real beauty at? Lol 💀🤍💯🙌

 • Jeni Boja
  Jeni Boja Vor Tag

  Jam meksikane, por e dua muzikën e saj. 🥰I love albania

 • Sufjan Huseini

  Respekt maimiri estrds eke djeg🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

 • kaltrina pera
  kaltrina pera Vor Tag

  Bravo 2 ton vazhdo kshu o zemra ❤❤😘😘😘

 • Ella Nebih
  Ella Nebih Vor Tag

  ❤❤

 • Ramize Sherifi

  🔥🔥🔥❤❤❤

 • Alberta Ademi
  Alberta Ademi Vor Tag

  2 TON SHOM I MIR💖💖🇽🇰🇦🇱😎

 • Alberta Ademi
  Alberta Ademi Vor Tag

  🇦🇱🇽🇰💖🇮🇹😑

 • Alberta Ademi
  Alberta Ademi Vor Tag

  2 TON SHOM I MIR

 • Alberta Ademi
  Alberta Ademi Vor Tag

  KOSOVA PO

 • Selontour
  Selontour Vor Tag

  Işte bunu çok seviyorum ❤️🇹🇷🇦🇱🇽🇰

 • Besim Kosumi
  Besim Kosumi Vor 2 Tage

  Krejt disponim je

 • Besa Kolokotronis
  Besa Kolokotronis Vor 2 Tage

  ❤️❤️❤️

 • Samire Mecinaj
  Samire Mecinaj Vor 2 Tage

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Χρηστο Τσοριγκα

  ❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Fidan Zogaj
  Fidan Zogaj Vor 2 Tage

  Pe lujka fort mhh 🤣🔥

 • Devisky Ukoo
  Devisky Ukoo Vor 2 Tage

  2Tone to the world moon and back forever!💣💥🇰🇪🇰🇪🇰🇪🇰🇪

 • Devisky Ukoo
  Devisky Ukoo Vor 2 Tage

  I think am the one and only always African Kenyan fan who never miss your new songs!..I love this guy always💣💥🇰🇪🇰🇪🇰🇪

 • 3plus3
  3plus3 Vor 2 Tage

  Luju dalsh n'mal

 • Gjon Tahiri
  Gjon Tahiri Vor 2 Tage

  Ooo ta ha zèmrèn oo kolegu im i shpirtit aba du bist nr1 ich wartete dich wenn du willst eine Duette zusammen wenn dieses geht aber ich liebe dich ßoooo seher meine bruda

 • Slim Jones
  Slim Jones Vor 2 Tage

  🤷‍♂🎂🦑🗣🏈⚽🎊🎊🍭🍡🍬🌿🍔🍔 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupi9*n tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Alil Dijana
  Alil Dijana Vor 2 Tage

  Sdravo.Mir.Dita.🤲💔😂Bruder.🙏👍

 • Alil Dijana
  Alil Dijana Vor 2 Tage

  Selam.Mir.Dita.Respekt.🤓💔😂🤲A

 • Shqipdon Uka
  Shqipdon Uka Vor 2 Tage

  ki vakt 😂

 • Shqipdon Uka
  Shqipdon Uka Vor 2 Tage

  king

 • Vero E
  Vero E Vor 2 Tage

  This was NOT GOOD 2Ton!! How can you be so amateur to just start a song DIRECTLY into the lyrics? No fade in? No slight silence before the song start and end? Ridiculous. The song, might be good and have meaningful lyrics, but the song is not really good as MANY of the others you made who actually starts lovely and has a fade out in the end too. Try and improve that, bcz you have enough experience that you should know that, getting lazy???????

 • Arsel Matoshi
  Arsel Matoshi Vor 2 Tage

  kush. me. tregon. a ka. permen. fjal. te. piset. 2 ton. se mu ashu. me duket. se po e ngjoj dhe se di pse. po. me duket se po.

 • youtupp mann
  youtupp mann Vor 3 Tage

  2ton has a great songs.... I love him songs... Hello from Turkey

 • Shemsedini Fetahi
  Shemsedini Fetahi Vor 3 Tage

  18 .ň

 • 💖Sally - g-o t0 M-Y СНаnnel live *now*💖

  Shume te pakte kan mbet si ti,kenget tua degjohen dhe shihen me kenaqsin me te madhe suksese pa perhere

 • EMRAN ADEMOVIC
  EMRAN ADEMOVIC Vor 3 Tage

  Bro Bravo song full 🇦🇱👏👏👏

 • 🤯Sophia - GO TO M-Y chаnnеl LIVE N0W!

  Kur 2 ton nxjer hite nuk ndalem dote pa kercyer zoti te bekoj dhe sukses ne jet o mbret

 • Çindy Toendel
  Çindy Toendel Vor 3 Tage

  Loving it loving it loving it!!!♡♡♡

 • Anjesa Klinaku
  Anjesa Klinaku Vor 3 Tage

  Respekt 2 ton te lumt shum keng e mir❤❤❤❤❤❤veq vazhdo❤❤❤

 • Çindy Toendel
  Çindy Toendel Vor 3 Tage

  I love it!♡

 • 💗Lina- Gо T0 МY Channel live N0W!

  0%mendjemadhesi 0%zhveshjeee 100%talent Suksese_____bro

 • Argjiro Meto
  Argjiro Meto Vor 3 Tage

  🎶❤️❤️🎶👌👌

 • Valmira Rudaj
  Valmira Rudaj Vor 3 Tage

  Edhe ti mua qe sa ma lujte🙄😜😍❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥 The best❤️❤️ I Love youuuu Pa fund

 • 🍑Em-J- GO t0 МY СНаnnel live (now)🍑

  Qfar kange pa fjal Qdo gje Fenomenal Arton Legjend je vllaqko Zoti trujt

 • Shkoder Albania
  Shkoder Albania Vor 4 Tage

  Shum bukur

 • Ekleva Roshniku
  Ekleva Roshniku Vor 4 Tage

  Bravoooooooooio😗💎😗💎😗💎😗💎😗💎😗💎💎😗💎😗💎😗💎😗💎😗😣😍😍😍😚😚😚😘😘😘